Moji potkani ZDE
Ohodnotím blog ZDE
Vytvoř si originální fotku ZDE

Květen 2009

Pro Žandu a Sabku

31. května 2009 v 11:25 | Šíša |  Ocenění a jiné
Pro→Žandu a Sabku←za spřátelení♥
a diplom od nich pro mě↓
Děkujů!♥

Jaro s Luciferem-5.díl

30. května 2009 v 12:44 | Šíša |  Jaro s Luciferem

5.DÍL - Já umím jezdit!


Spala jsem dost dlouho. Byla sobota a já vstávala v deset. Po snídani jsem šla do stáje.
Zrovna jsem čistila Lufa, když jsem najednou uslyšela ,,Ahoj!".
Byl to Erik! ,,Ahoj...", řekla jsem. ,,Pracuješ?", řekl. ,,Jo, ale už mám všechno hotový", odpověděla jsem. ,,Tak to je skvělý!", usmál se. ,,Teda jestli chceš, mohli bychom se jít projít na pláž...", řekl a já vduchu zajásala, ,,Jo, jasně. Jenom se převlíknu. Hned jsem tu!".
Po chvíli jsme se už procházeli po pláži. Bylo krásné jarní teplo. Povídali jsme si o všem možném. Zrovna jsem mu něco povídala o Westlenovi: ,,...mno a...ííík!!", zaječela jsem. Zrovna jsem byla v půlce příběhu, když v tom jsem ucítila na zádech studenou spršku. Otočila jsem se a Erik stál po kolena ve vodě. A znova jsem ucítila tu studenou spršku. Skočila jsem do vody. Voda byla hrozně ledová! Ale tu studenou spršku jsem mu oplatila! A pak začala studená válka. Smáli jsme se a užívali si.
To jsem ani nevěděla, že nás někdo sleduje.
Odpoledne jsem se musela vrátit do stáje, protože jsem musela s Lufem trénovat. Připravila jsem ho, převlíkla se a už jsme vyrazili do jízdárny.
Začali jsme zkoušet nějaké cviky. Všimla jsem u plotu dvou dívek. Rachel a Lilly! ,,Co ty tu dělají?!", řekla jsem si pro sebe. Musela jsem se soustředit na cviky, a tak jsem si jich přestala všímat.
Zrovna jsme klusali, když se najednou Luf postavil na zadní a hlasitě zařehtal.
Bylo to nečekané, ale udržela jsem se! Dokonce se mi podařilo Lufa jemně uklidnit.
Udělala jsem s ním pár kroků, aby se ještě uklidnil. ,,To je divný", zastavila jsem Lufa.
Tam, kde stály Lilly a Rachel, už nikdo nebyl. ,,Hmm...čekala jsem, že se mi za moji "neschopnost" vysmějou, ale...kam šli?!", divila jsem se. ,,To je jedno!", nakonec jsem byla ráda, že u toho nebyly.
Odvedla jsem Lufa do stáje a začala zametat. Všimla jsem si Jess, která stála u Lufova boxu a prohlížela si ho. Pak si mě k sobě zavolala a naštvaně spustila: ,,Sarah, slíbila jsi, že si budeš dávat pozor!", ,,Jo, taky že jo, ale...", Jessika mě hned přerušila a mluvila dál: ,,S takovým přístupem ke koním bys neměla vůbec lézt do sedla!". Nechápala jsem co tím myslí. Jakým přístupem?! Jessika si všimla mého nechápavého výrazu. Ukázala na Lufovu tlamu. Zděsila jsem se. ,,Ale já...já...já přece umím jezdit! Já...já bych mu tohle nikdy neudělala!", bránila jsem se.
V koutcích to měl zakrvavený. ,,Dost jsi mě zklamala, Sarah", řekla Jessika a pak někam odešla. Začalo mě pálit v očích. Nemohla jsem tam jen tak stát, a tak jsem se vydala do sedlovny vyčistit Lufovi postroj. Čistila jsem mu uzdečku. Něco mě napadlo. Vzala jsem Lufovo ještě nevyčištěné udidlo a začala jsem si ho prohlížet. Nikde žádné stopy po krvy. ,,Ale to znamená...", šla jsem znova za Lufem, ale hned jsem se zastavila. Stála jsem metr od Lufova a pozorovala ho. Luf se hrozně olizoval. Všechnu krev slíznul. Šla jsem k němu. Z kouktku žádná další krev netekla. Ani to tam neměl odřený. Pak jsem si všimla ještě něčeho na Lufově těle!
Měl tam modřinu! Ale ta už byla opravdová! ,,Tak proto se Luf začal plašit!!". A pak jsem si vzpomněla na včerejšek, jak si Rachel povídala s Lilly v ohradě.
,,Tam přece Rachel říkala něco o tom, že se pomstí nebo tak něco!", pak jsem to všechno začala chápat! Ta krev byla umělá! Narafičily to na mě! ,,Já se ale nevzdám! Jestli oni takhle, tak já taky!", rozhodla jsem se bojovat. Jen tak se přece nevzdám!
Co na ně Sarah plánuje? Jak to asi všechno dopadne?

Pokračování příště!!

Jáj!

29. května 2009 v 21:50 | Šíša |  Já - deník a všechno možné
Dneska tkej sjetej den! Já z toho prostě nemůžu! Teď sem objížděla svoje SBčka a nestačila sem se divit co já to tam píšu do těch komentíku! Já sem jak...mno ty vole! Asi mi to jaro vlezlo na mozek pže mi hrabe čím dál tím víc xD
Tk se zase mějte!

pro Kety

29. května 2009 v 20:55 | Šíša |  Ocenění a jiné
Pro→Kety←za spřátelení♥

Jaro s Luciferem-4.díl

26. května 2009 v 19:11

4.DÍL - Velká láska


Luf pořád ležel a já ho tady nemohla nechat ležet. Pořád jsem ho pobízela a pak... Najednou Luf zabral. Začal se šplhat ze zbytku svých sil na své nohy a já mu pomáhala. Konečně stál! Dokonce mohl zase chodit, tak jsme pomaloučku dorazili ke stáji...

Včera se stalo hodně věcí. Molly byla včera vystrašená a vyptávala se, kde jsme byli tak dlouho. Potom zavolala veterináři a mě poslala domů. Tam jsem celý příběh znovu opakovala rodičům. Po tom všem jsem si dala horkou a dlouhatánskou koupel.
Šla jsem do stáje se podívat za Lufem, jak se mu daří.
Vypadal už o něco lépe. Dala jsem mu dobrůtku. Najednou jsem zvenčí zaslechla moje jméno a podle hlasu jsem poznala, že je to Molly. Rychle jsem za ní šla.
Konečně jsem se dozvěděla více informací ze včerejší návštěvy veterináře. Luf omdlel, protože mu chyběla voda. Celý den nic nepil a ze sluníčka se mu zamotala hlava. Taky to bylo tím, jak pořád běžel nebo chodil.
,, Sarah, vím že nejsi špatná jezdkyně, ale měla by ses lépe naučit zvládnout splašeného koně", řekla Molly. Já jsem zakývala hlavou a řekla, že se zlepším a pak Molly odešla.
Ke stáji přišly Rachel a Lilly. Když mě spatřily, zastavily se.
A Lilly spustila: ,, Po tom, co se včera stalo, tě už Moly na koně sednout nenechá ", řekla nafoukaně. Rachel ještě dodala: ,, Seš fakt neschopná ". To už mě naštvalo a tak jsem konečně něco řekla: ,, Víte, před chvílí jsem mluvila s Molly a chcete ještě něco vědět?! No tomu byste asi nevěřili, ale ona řekla, že na těch koních klidně můžu jezdit dál! ", ale oni toho nenechali! ,, Já to tu vést, tak už bych tě dávno vyhodila ze stáje ", řekla hnusně Lilly. Začaly se obě hrozně smát. Už jsem to nemohla dál vydržet. Rozběhla jsem se a utíkala pryč. Smály se ještě víc.
Běžela jsem vesnicí. Zastavila jsem se až na jednou krásném místě. A tam jsem zůstala stát.
Koukala jsem se až za ten maják do dáli. Myslela jsem na všechny mé známé. Na Ashley, Kristen, Amy, Goldena, Westlena a po obličeji se mi rozkutálely slzy. ,, Proč jsme se museli stěhovat?! Proč jsme prostě nemohli zůstat v Jorviku?! Proč se muselo stát tohle?! A proč zrovna mě?! ". Už jsem nic nechápala. Už se mi nechtělo stát a tak jsem si sedla. Bylo mi jedno že to bylo mokrý nebo bůh ví jak moc špinavý, mě to bylo jedno! Najednou jsem uslyšela kroky, ale mě se nechtělo otáčet. ,, Ahoj " , řekl. A to už jsem se otočila. Skoro jsem tomu nemohla uvěřit. ,, Viděl jsem tě běžet sem a...mno...řekl jsem si...tak jsem se za tebou vydal ". ,, Já jsem Erik ", řekl. ,, Já vím ", řekla jsem smutně. ,, Jak to? ", ,, Slyšela jsem to, když na tebe volala ta černovlasá holka", ,, Hmm...Rachell...", řekl, že to nebylo skoro slyšet. ,, Ty jí znáš? ", zeptala jsem se. ,, Jo. Jsme...mno...spíš takový kamarádi, ale nechodíme spolu ". ,, Hmm... Jo, ještě jsem ti neřekla, jak se jmenuju, tak já jsem Sarah ", vzpomněla jsem si. ,, Já vím ", řekl Erik a usmál se. ,, Ale... ale jak to víš?! ", ,, Rachel mi už o tobě vyprávěla, ale já si to nemyslím". Nějak jsem nechápala ,, A co si nemyslíš? ". ,, Že jsi neschopná jezdkyně ", řekl a znovu se příjemně usmál. Zahřálo mě to u srdce.
Do večera jsme se procházeli a povídali si. Na Rachel a Lilly už jsem dávno, díky Erikovi, zapomněla. Bylo mi s ním fajn, on byl fajn. Ale už bylo moc pozdě a já už musela jít. Erik se mnou šel až k domu. A pak...
Chytil mě za ruku a jeho rty se přitiskly na moje. Tak jsme se rozloučili. V noci se mi o něm zdálo. O Erikovi jak jsme zase spolu.

Ráno jsem šla zase do stáje se podívat na Lufa. Celou cestu jsem nemyslela na nic jiného než na Erika. Měla bych u něj šanci? S nikým nechodí a včera mi dal pusu na rozloučenou.
Molly říkala, že dnes už můžu s Lufem na vyjížďku, ale musím si dávat větší pozor.
Luf vypadal báječně, ale já pro něj nic neměla, a tak jsem šla do výběhu, kde rostou jabloně, pro jedno sladké jablko.
Když jsem byla skoro u plotu, uslyšela jsem nějaké hlasy. Šlo to z výběhu. Vyšla jsem ještě malý kousek a uviděla Rachel s Lilly.
Neviděli mě. Ale stejně jsem se schovala za vrata od výběhu.
Poslouchala jsem, o čem si povídají. L.:,, ...seděl tam včera s ní a o něčem si povídali. Pak někam šli, a tak jsem se rozhodla, že je budu radši sledovat", R.:,, A co se teda stalo? Tak už to vyklop nebo asi vybouchnu!", L.:,, Mno... pak ji vyprovodil domů...", R.:,, A to je všechno? Mno tak už mi to řekni ne?!", L.:,, Mno... pak se tam začali líbat", R.:,, Cože?! Ona a...?! Ta mrcha! Tak to už přehnala! Nejdřív mi vyfoukne koně a pak i Erika?! No to teda ne! To ještě neví s kým si to zahrává!". Tady nejspíš rozhovor končí. Rychle jsem šla do stáje a dělala, jako že jsem tam vůbec nebyla. To mě vyděsilo, celý ten jejich rozhovor. A jak to myslela?! Vyfoukla koně?! Ona snad měla jezdit na Lufovi?! Za to já přece nemůžu! A Erik?!
Připravila jsem si Lufa a vyrazila.
Potřebovala jsem si srovnat v hlavě myšlenky a tohle bylo to pravé.
Už mi bylo líp. Ale stejně. Nic z toho nejspíš nikdy nepochopím.

Co se to vlastně děje? Jak to bude dál s Erikem, Rachel a Lilly? Co vlastně ty dvě plánují?

Pokračování příště!!

A dost!

26. května 2009 v 17:45 | Šíša |  Já - deník a všechno možné
Už mě to přestává bavit!
Jak sem nic nedávám ;-) Na tenhle blog se chodím den co den dívat a pořád přemýšlím, co sem mám dát. Nějak jsem potřebovala udělat další díl komixu, takže ho tu za pár minutek uvidíte (už ho mám hotovej :D). Taky jsem už před nějakou dobou načla magazín jenomže... nedaří se mi ho dodělat, takže ten tu uvidíte až další měsíc. A teď ta hlavní zpráva: Jak už to tak vypadá, na blog se zase vracím!
Taky se vám musim ještě jednou omluvit za tu soutěž (že jsem ji zrušila). Ale určo udělám zas nějakou.
Takže jsem zas na příjmu s novými nápady, příběhy do komixu a dalšími různými věcmi!

Jo a ještě...četla jsem komentíky a někdo chtěl udělat dess, takže kdo chce vyrobit dess, tak ať to napíše ještě jednou do těhle komentíků (pls)...

zprávička

7. května 2009 v 19:18 | šíša |  NOVINKY
Dlouho jsem tu nebyla, to asi někteří znáte...
Mno prostě není moc času, ani tem magazín jsem nestihla. A když už mám čas, tak du na compa jen na nějakou chvíli. Comp mě teď vůbec nebaví a blog taky ne. Potřebuju dlouhou pauzu. Je jaro a já si ho chci prostě užít. Taky se budu brzo loučit se základkou, a tak trávím teď s ostatními dlouho času.
Tak snad mě aspoň trochu chápete. Já vím, že jsem sem dala soutěž a trvá dýl než by měla.
Tak se ještě jedou omlouvám-SOUTĚŽ RUŠÍM.

Tak se mějte hezky a někdy zase na blogu.