Moji potkani ZDE
Ohodnotím blog ZDE
Vytvoř si originální fotku ZDE

Listopad 2007

popis uzdy a uzdečky

18. listopadu 2007 v 13:18 Ježdění

Uzda

1.Podhrdelník
2.Nátylník
3.Čelenka
4.Lícnice páková
5.Nánosník
6.Stihlové udidlo
7.Pákové udidlo
8.Podbradní řetízek
9.Pákové otěže
10.Stihlové otěže
11.Lícnice stihlová

Uzdečka

1.Podhrdelník
2.Nátylník
3.Čelenka
4.Nánosník
5.Nánosní řemínek
6.Otěže
7.Udidlo
8.Lícnice nánosní
9.Lícnice
ZDROJ :
Encyklopedie KONÍ A PONÍKŮ

*Rozcestník*

10. listopadu 2007 v 11:45 | šíša |  Koňské hry

Svět koní-Já chci jezdit

10. listopadu 2007 v 11:44 PC hry
Splň si své přání a ve hře Svět koní: 'Já chci jezdit', kde není tvou jedinou starostí získat koníka, ale také se o něj patřičně starat. Musíš ho krmit, kartáčovat, dávat mu vodu a když svou práci budeš vykonávat svědomitě, bude tvůj koník krásný a šťastný. S pomocí přátel a instruktorů naučíš koníka jezdit, skákat a ukazovat nacvičené figury. Pokud to vše zvládneš, odmění tě hra novými místy, kde se můžeš s koníkem projet. Pečuj o svého koně a věř, že nenajdeš lepšího přítele.


Starshine Legacy

10. listopadu 2007 v 11:37 PC hry
Tajemství duchů na koních
Staňte se Lisou-náctiletou dívkou z města, která přijela do vzdáleného přímořského městečka Jorvik.V novém a cizím prostředí se Lisa ponoří do staré záhady, ve kterém hrají svou roli velice zvláštní koně. Pusťte se do skvělého dobrodružství, ve kterém jsou tajemství, nebezpečí a přátelství spojené s vášní z jízdy na koni. Toto je začátek legendy. Toto je Starshine Legacy.
Záhada panství Borovicový vrch
Příběhy hry Starshine Legacy pokračuje epizodou Záhada panství Borovicový vrch. V této hře budete ambiciozní Lindou, toužící stát se jezdkyní, co skáče přes překážky. Je však rozpolcena mezi svými školními povinnostmi a láskou ke koním. Teď ale stojí před okamžikem, kdy má zjistit, že vládne nadpřirozenými schopnostmi, které jí nejen umožní čist si navzájem myšlenky s jejím koněm Meteorem, ale přivedou ji i na stopu pradávné záhady, která se brzy změní ve smrtící hrozbu, pokud ji Linda nerozluští. Vstupte do vzrušujícího dobrodružství a objevte kouzlo Starshine Legacy.
Legenda o Pandorii
Anne sní o dráze modelky a o tom, že se stane úspěšnou drezurní jezdkyní. Životní příležitost se jí naskytne v okamžiku, kdy do jejich školy zavítá zástuoce proslulé kosmetické značky, který zde chce najít modelku pro nový parfém. Anne nemá ani zdání, že je to začátek dobrodružství, které ji spolu s věrným koněm Concordem zavede do úplně jiného světa. Nastal čas, aby Anne i Concorde překonali strach a postavili se tváří v tvář svému poslání.

Hádanka jménem Dark Core
Ve městě Jorvik působí mocné síly zla, které spřádají hrozivé plány, jež ohrožují nevinné město i jeho okolí. Čtveřice kamarádek si pomalu začíná uvědomovat, že má v nadcházejících bojích zvláštní poslání. Při závěrečném útoku temných sil se Alex se svým koněm Tin-canem ocitne v opravdovém nebezpečí. A zvítězit může pouze tak, že odhalí své skutečné síly a své místo ve Starshine Legacy.

ZDROJ : Ponnyclub.cz

Stalljenta2

9. listopadu 2007 v 20:27 PC hry
Pokračování kapitoly velmi populární hry Komm mit in den Stall. Christian s Monicou jsou velcí přátelé, a oba jsou veselí a šťastni. Ale Monica chce,aby měla svého vlastního koně.Monica musí proto pracovat,aby ho mohla mít.Hra charakterizuje rozdílnou úlohu Monica si může vydělávat peníze. Za vydělané peníze si můžete nakoupit různé oblečení a vybavení, a nakonec přijde den kdy Monica našetří tolik peněz,že si může koupit svého vlastního koně! Potom Monica bude muset cvičit svého koně a naučit se ho dobře ovládat,aby jej mohla nachystat a získat oprávnění na Three Day Event.A právě když Monica potřebuje klást všechnu pozornost,aby získala způsobilost pro Three Day Event objeví se ve stáji nové děvče.Ona se zdá strašně odchylná a udělá vše pro to aby mohla ukrást Christiana Monice!Ve hře jsou převzaty nejlépší věci z prvního dílu hry, a přidané nové rysy žádané fanoušky: • nové činnosti • tři rozdílní koně z kterých si můžete vybrat • pokračující příběh Monicy a Christiana • schopnost cvičit vašeho vlastního koně • volba koupě šatů různého vybavení a volba rychlosti pro vás a koně s možností koupě vášeho vlastního koně, za vaše těžce vydělané peníze.

ZDOJ : Ponnyclub

Ride academy

9. listopadu 2007 v 20:26 PC hry
Naučte se jezdit,čistit koně a mnoho jiných věcí!Ale má to háček:mezi tím vším ještě musíte udělat školní povinnosti a vypořádat se se záhadami okolo vás...
Stáhněte si německé demo→
Die Reitakademie:Demo

Pony Ranch

9. listopadu 2007 v 20:24 PC hry
Založte si vlastní malou koňskou farmu a začněte se starat o spokojenost všech zvířat a lidiček na ní. Můžete chovat až 8 koňských plemen (včetně haflingů, arabů a shetlandských poníků) společně s ovečkami, kravičkami, kuřaty a prasátky. S chodem celého ranče vám navíc bude pomáhat řada schopných zaměstnanců. Čím lépe se o zvířátka staráte, tím více zdravých mláďat se na vaší farmě narodí. Pravidelně krmíte svá zvířata vypěstovanými obilninami a zeleninou a kontrolujete provoz mlýna, mléčné farmy i včelínu na svém pozemku. Vyrobené potraviny (vejce, sýr, med) můžete prodávat návštěvníkům v malém krámku a ze získaných peněz dále rozšiřovat a zvelebovat svůj koňský ranč, aby přilákal další návštěvníky a více peněz do vaší peněženky.


Lucinda Green´s Equestrian Challenge

9. listopadu 2007 v 20:21 PC hry
Spojte se se svým koněm v jednu duši, trénujte s ním a hlavně vyhrávejte meetingy. Budete se moci utkat na dle reálu stvořených prostorech, se slavnými jezdci a to hned v několika různých soutěžích.


Horsez-Dětictví hřebčína

9. listopadu 2007 v 20:20 PC hry
V tomto příběhu se vžíváte do role mladé dědičky. Zrovna vám přišel dopis, ve kterém se píše, že se máte dostavit do advokátní kanceláře ve vesnici Jabloňka. Vaše prateta vám totiž odkázala hřebčín. Bohužel si zanedlouho začnete uvědomovat, že jeho stav není dvakrát nejlepší. Leč klauzule na závěti mluví jasně: rozšíření hřebčína ano, ale až prokážete svou lásku ke koním a jezdecké dovednosti. Abyste si mohli vybírat vylepšení, která chcete na hřebčíně provést, musíte vyhrávat soutěže a disciplíny navržené advokátem. Ale pouhá láska ke koním nestačí! Vypadá to, že po odkázaném majetku někdo tajně pokukuje a bude vám vytrvale házet klacky pod nohy!


Champion Dreams First to Ride

9. listopadu 2007 v 20:19 PC hry
Vytvořte si vlastního koně,sami sebe a přihlaste se do Riding Academi Scotland.Staňte se elitním jezdcem týmu a projížděje se svými přátely různé země od USA po Morocco.Trénujte koně,starejte se o něj,sledujte žebříček hodnocení,řešte záhady,bavte se s přátely,jěžděte na vyjížďky,kupujte nové jezdecké vybavení a mnohem více.Vše se odehrává v krásném prostředí.Vaše sny se splní v této hře.


Best friends:Mein pferd

9. listopadu 2007 v 20:18 PC hry
Hra začíná tím,že vaše klisna porodí hříbě.A tomu vy dáte jméno,určíte barvu,plemeno.Začnete se o něj starat.Budete ho čistit,krmit ho,v případě zranění i léčit.Až ho dostatečně vyčvičíte,můžete na "hříběcí" výstavu a soutěžit.Hříbě ale bude růst a vy ho taky musíte vycvičit na pakůr,drezůru a výstavi.


Trotter Tracks

5. listopadu 2007 v 17:05 Hraj
Vsaď na koně,kterého si vybereš.A sleduj,zda vyhraje tvůj kůň.

Tack Picker

5. listopadu 2007 v 17:04 Hraj
Vyber si koně,kterého osedláš a jezdce,kterého oblékneš.

Stay The Distance

5. listopadu 2007 v 16:57 Hraj
Závodíš.Ovládání šipkami a mezerníkem jump.

Star Ponyz

5. listopadu 2007 v 16:56 Hraj
Vyber si ponyho nebo koně a vytvoř si svého vysněného koně!

Singing Horses

5. listopadu 2007 v 16:54 Hraj
Zpívající koně!Kliknutím myší na jednoho koně,který ti začne zpívat.

Show Jumping

5. listopadu 2007 v 16:52 Hraj
Parkur.Ovládání šipkami a mezerníkem jump.

Possum and Stacy

5. listopadu 2007 v 16:51 Hraj
Do krásné přírody vsadíš tak,jak chceš koně s jezdcem.

Pony Memory

5. listopadu 2007 v 16:50 Hraj
Pexeso.Ovládání myší.

Peter Pony

5. listopadu 2007 v 16:48 Hraj
Poníkem sbíráš podkovy a přitom tě nesmí chytit tvůj nepřítel.Ovládání šipkami.